O nas

Jakość i design to główne atuty firmy Astro Lighting. Firma została założona w 1997 roku w Wielkiej Brytanii przez Johna Fearona i Jamesa Bassanta i od początku jej głównym założeniem było dostarczanie produktów innych niż pozostałe na rynku – z naciskiem na nowoczesne rozwiązania i oryginalne wzory oraz wysoką jakość. Kreatywność i skoncentrowanie na dążeniu do celów są stale jej ważnymi wartościami. Obecnie Astro Lighting to firma oferująca swoje artykuły oświetleniowe w 34 krajach na całym świecie, ciągle rozwijająca się, by zadowolić każdego ze swoich klientów i wprowadzająca nowy asortyment, by tworzyć i podążać za światowymi trendami.

Astro Lighting to w szczególności doskonałej jakości oświetlenie łazienkoweplafony, kinkiety, oprawy sufitowe, podświetlane lustra i lampy wiszące dostępne w pełnej gamie efektownych wzorów i wielu kolorów. Firma oferuje również oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne – lampy sufitowe, ścienne i podłogowe, oprawy wpuszczane i natynkowe, lampy stołowe, reflektory, lampy podjazdowe. W asortymencie firmy znajdują się również nowoczesne, ekologiczne i wyjątkowo modne w ostatnim czasie lampy LED, które wyróżniają się ciekawym designem i wysoką żywotnością – to oczka sufitowe LED, plafony, kinkiety, słupki oświetleniowe, reflektory, podświetlane lustra

Lampy Astro Lighting to wyjątkowa paleta produktów wyróżniających się głównie nowoczesnym designem, ale w ofercie znajdą także Państwo te, które będą stanowiły stylowe dopełnienie wnętrz urządzonych klasycznie. Zastosowanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz wysokiej jakości materiałów powoduje, że to artykuły, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów, którzy nie uznają kompromisów.

Naszym głównym celem jest dostarczanie najwyższej jakości oświetlenia zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Kładziemy nacisk na Państwa zadowolenie – składają się na to nie tylko efektowne artykuły oświetleniowe, ale również atrakcyjne ceny i profesjonalna i pomocna obsługa. Zależy nam na tym, aby zakupy u nas były dla Państwa zawsze udane! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oświetlenia Astro Lighting!